Nejnovější recenze ze sekce Mísy a misky

Canpol babies Plastová miska Cute Animals šedá s ptáčkem 270 ml

Canpol babies Plastová miska Cute Animals šedá s ptáčkem 270 ml

Ověřený zákazník Nejbaby Šárka

Přidáno: 16. května 2024

Zakoupeno v Nejbaby

• Máme vícero talířků/misek od této značky a jsme spokojeni, jen při nabírání a otírání lžičky, je ten okraj moc plochý.
  • Jinak lehké a s pěknými obrázky.
  • Vhodné do mikrovlnky mimo jiné.
  • Jen asi ten okraj, jinak snad už nic.

Spokojenost

Koupila jsem do domácnosti 4 misky na zkoušku na polévku. Misky používáme skoro na všechno, jsou u nás velmi oblíbené. Veliká spokojenost. Krásné a účelné misky.

SCHÖNWALD Playground miska z kokosového ořechu 250 ml

VCAS Termohrnec 1,5 l Olives 4053091

Ověřený zákazník decoDoma Bujal

Přidáno: 15. května 2024

Zakoupeno v decoDoma

Lehký a skladný výrobek, odpovídá nabídce a splňuje mé požadavky na uchodání teplého jídla.

Orion Mísa dřevo Mango 30 x 27,5 cm

Orion Mísa dřevo Mango 30 x 27,5 cm

Ověřený zákazník Alza.cz Zuzka

Zakoupeno v Alza.cz

• miska vypadá stejně jako na fotce
  • pěkná, velká, spokojenost
Amadea Dřevěná miska kulatá masivní dřevo mahagon 20 x 4,5 cm

Amadea Dřevěná miska kulatá masivní dřevo mahagon 20 x 4,5 cm

Ověřený zákazník Alza.cz Zuzka

Zakoupeno v Alza.cz

• Krásná malá mistička, kvalitní provedení.
BabyOno dvoukomorová miska s lžičkou 200 a 150 ml

BabyOno dvoukomorová miska s lžičkou 200 a 150 ml

Ověřený zákazník Alza.cz Silvie

Přidáno: 13. května 2024

(naposledy upraveno 13. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Skvělá miska na cesty, spokojenost

Český porcelán Dubí miska na musli Mozart 14 cm

ČistéDřevo miska z olivového dřeva 14 cm

Ověřený zákazník ČistéDřevo Hakunamatata

Přidáno: 12. května 2024

Zakoupeno v ČistéDřevo

• odpovida popisu, opravdu krasne drevo
  • krasna kresba dreva
Made In Japan Ramekin miska Fade 110 ml 9 cm

Made In Japan Ramekin miska Fade 110 ml 9 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Malinká mistička na křen nebo wasabi pastu. Někdy do ní dávam při vaření i prstýnek a korálkové náramky. Narozdíl od ostatních misek ze stejné řady má bohužel pravidelný kulatý tvar. Tmavě kropenatá hladká keramika.
Made In Japan Střední miska Copper Swirl 500 ml 16 cm

Made In Japan Střední miska Copper Swirl 500 ml 16 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Nádherná menší miska, do které dávám polévky nebo salát. Připomíná mi barvami a strukturou keramiku RAKU. Zevně tmavě modrá lesklá glazura, uvnitř strukturovaná - na tmavě lesklém modrém povrchu jsou nepravidelné přerušované čáry v kružnicích v tmavě černé matnější barvě, která se jakoby vpíjí do misky. Struktura je působivá. Nádherná miska.
MIJ Jídelní miska Wabi Sabi keramika hnědá 450 ml

MIJ Jídelní miska Wabi Sabi keramika hnědá 450 ml

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Nádherná menší miska, do které dávám polévky a saláty. Připomíná mi barvami a strukturou keramiku RAKU. Zevně se střídají tóny země: béžová, lesklá světle zelená, lesklá tmavě hnědá, matná skořicová. Uvnitř je miska drsnější, místy lesklá, malinké "ťupky" mají světle béžovou, lesklou zelenkavou i tmavě hnědou barvu. Ze dna směrem k okrajům je tmavě hnědý lesklý motiv jakoby hvězdy nepravidelného tvaru. Působivé - jako neúmyslné "cákance" štetcem.
MIJ Udon mísa Wabi Sabi keramika hnědá 800 ml

MIJ Udon mísa Wabi Sabi keramika hnědá 800 ml

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Nádherná středně velká miska, do které dávám salát. Připomíná mi barvami a strukturou keramiku RAKU. Zevně se střídají tóny země: béžová, lesklá světle zelená, lesklá tmavě hnědá, matná skořicová. Uvnitř je miska drsnější, místy lesklá, malinké "ťupky" mají světle béžovou, lesklou zelenkavou i tmavě hnědou barvu. Ze dna směrem k okrajům je tmavě hnědý lesklý motiv jakoby hvězdy nepravidelného tvaru. Působivé - jako neúmyslné "cákance" štetcem.
Made In Japan Střední miska Black Pearl 500 ml 16 cm

Made In Japan Střední miska Black Pearl 500 ml 16 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Tak na rovinu: nesnáším černou. Ale tuto misku ve tvaru pozvolného V doslova miluji. Zvenku vypadá nenápadně, taková perleťově tmavě šedá barva, ale zevnitř misky jsou jakobyvětší a menší perleťové a lesklé plošky ve tvaru šupinek. Přitom je keramika hladká. Opravdu můj nejoblíbenější kousek. Vypadá luxusně.
Made in Japan miska ve tvaru U Peacock 11 cm

Made in Japan miska ve tvaru U Peacock 11 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Miska ve tvaru U, který mi moc nevyhovuje. Keramika je hladká, barva není tak světlá, jako na fotografiích z webu - je spíše petrolejovězelená. Dávám do ní pudinky a nakrájené ovoce.

barva je ve skutečnosti tmavší, modrozelená

Made In Japan Miska Peacock 13 cm

Made In Japan Miska Peacock 13 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Miska ve tvaru U, který mi moc nevyhovuje. Keramika je hladká, barva není tak světlá, jako na fotografiích z webu - je spíše petrolejovězelená. Dávám si do ní menší porce hustých polévek.

barva je ve skutečnosti tmavší, modrozelená

Made In Japan miska Sky Blue 350 ml 12 cm

Made In Japan miska Sky Blue 350 ml 12 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Hlubší mistička, zvenku je bilá, okraj je tmavě hnědý, zevnitř také hladká v krásné tyrkysové barvě. Je ve tvaru V, hlubší a ráda si do ní dávám menší porce polévky.
  • Mistička přišla bohužel s odštíplým okrajem, ale neměla jsem čas a sílu to řešit.
Made In Japan Malá miska Fade 300 ml 14 cm

Made In Japan Malá miska Fade 300 ml 14 cm

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Mistička má opravdu OVÁLNÝ tvar, světle šedě kropenatá hladká keramika. V tmavší variantě "kopenatění" lépe vyniká, ale obě barevné varinaty mám ráda. Ráda do ní dávám nakrájenou zeleninu, ovoce, kompoty i zmrzlinu.
Made in Japan Ice White Miska 14 cm 200 ml

Made in Japan Ice White Miska 14 cm 200 ml

Zakoupeno v KULINA

• Opravdu krásná, jedinečná keramika, které se ráda dotýkám. Uvědomila jsem si, že od doručení používám především tuto keramiku :o). Miska má jemně zvlněný okraj, keramika je strukturou vroubkovaná. V zelené barvě vyniká více než v bílé. Ráda do ní dávám nakrájenou zeleninu, ovoce, kompoty i zmrzlinu.

Zobrazuji 181 - 200 ze 500 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...25